35 lat na rynku

Z dumą i radością informujemy, że nasza firma Stagra obchodzi w tym roku 35. rocznicę istnienia.

Jej historia rozpoczęła się jeszcze w poprzednim stuleciu. W 1989 roku małżonkowie Stanisław i Grażyna Mieszałowie postanowili połączyć swoje siły i zaangażować się w budowanie śmiałego projektu meblarskiego. Stanisław Mieszała, założyciel firmy, był nie tylko przedsiębiorcą, ale także pasjonatem rzemiosła meblarskiego. Wraz z żoną stworzyli firmę, której fundamentem w równym stopniu stał się profesjonalizm oraz miłość do mebli tapicerowanych.

Stanisława Mieszały nie ma już wśród nas. Jego śmierć to niepowetowana strata dla całego środowiska meblarskiego. Pozostała jednak firma, która była
dla Stanisława Mieszały nie tylko biznesem, ale przede wszystkim życiową  pasją. Obecnie następne pokolenie, przy zarządzaniu i ogromnym wsparciu
Grażyny Mieszały, kontynuuje to rodzinne dziedzictwo, angażując się w produkcję mebli tapicerowanych najwyższej jakości.

Stagra utrzymuje wysoką pozycję na rynku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i modnym wzorom, które idealnie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie.
Nasza marka jest symbolem solidności, tradycji i innowacyjności w branży meblarskiej. Podążając za dziedzictwem założycieli, w 35. rocznicę istnienia firmy, optymistycznie patrzymy w przyszłość i zmierzamy ku kolejnym sukcesom.